Kaip pasiimti „Minecraft“ vėžlio kiaušinį

Kaip pasiimti vėžlių kiaušinį „Minecraft“

Jei esate „Minecraft“ žaidėjas ir ieškote vėžlių kiaušinių, kad sukurtumėte ūkį ar tiesiog papuoštumėte savo pasaulį, jūs atėjote į reikiamą vietą! Šiame straipsnyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio, kaip žaidime pasiimti vėžlių kiaušinius.

1 žingsnis: raskite paplūdimį

Jūriniai vėžliai tik kiaušinius deda paplūdimiuose, todėl savo „Minecraft“ pasaulyje reikės rasti paplūdimį. Ieškokite ploto su smėliu ir netoliese esančiu vandeniu.

2 žingsnis: palaukite, kol vėžliai neršia

Naktį jūriniai vėžliai neršia, todėl jums reikės palaukti iki žaidimo sutemos. Būkite arti paplūdimio ir palaukite, kol pasirodys vėžliai.

3 žingsnis: Apsaugokite vėžlius

Jūriniai vėžliai yra apsaugoti gyvūnai, todėl svarbu jų neišgąsdinti ir nepakenkti. Išlaikykite saugų atstumą ir nedarykite staigių judesių.

4 žingsnis: surinkite kiaušinius

Kai tik vėžliai užbaigs nerštą, jie kiaušinius uždengs smėliu. Palaukite, kol jie grįš į jūrą, tada galėsite surinkti kiaušinius. Naudokite kastuvą smėliui kasti ir suraskite kiaušinius.

5 žingsnis: Kiaušiniai inkubuokite

Kad vėžlių kiaušiniai šokiruotų, turėsite juos inkubuoti. Sukurkite tinkamą erdvę inkubacijai, pavyzdžiui, plotą, apsuptą smėlio. Įdėkite kiaušinius į šią erdvę ir palaukite. Po kelių dienų kiaušiniai sukrės ir gims maži vėžliai.

6 žingsnis: rūpinkis kūdikių vėžliais

Gimus vėžlius kūdikiams, turėsite jais pasirūpinti, kad augtumėte sveikai. Įsitikinkite, kad jie turi prieigą prie vandens ir maitina juos jūros dumbliais.

Dabar, kai žinote, kaip gaudyti vėžlių kiaušinius „Minecraft“, smagiai kurkite savo vėžlių ūkį ar tiesiog mėgaukitės šių gyvūnų grožiu jūsų virtualiame pasaulyje!

Scroll to Top