Kaip paskambinti lizdu

Kaip teisingai įjungti lizdą

Lizdo paėmimas gali atrodyti kaip paprasta užduotis, tačiau svarbu atlikti teisingus veiksmus, kad būtų užtikrintas elektros sistemos saugumas ir tinkamas funkcionavimas. Šiame straipsnyje parodysime žingsnį po žingsnio, kaip tinkamai paversti kištuką.

1 žingsnis: Išjunkite galią

Prieš pradėdami bet kokius elektrinius darbus, būtina išjungti energiją iš teritorijos, kurioje dirbsite. Tai galima padaryti išjungus atitinkamą grandinės pertraukiklį, esantį maitinimo paskirstymo lentelėje.

2 veiksmas: Pasirinkite tinkamą lizdą

Yra įvairių tipų lizdai, kurių kiekvienas turi savo specifinį tikslą. Įsitikinkite, kad jūsų poreikiui pasirinksite teisingą lizdą. Pavyzdžiui, 10 amperų lizdų yra tinkami paprastiems prietaisams, o 20 amperų lizdai geriausiai tinka aukštesnės galios įrangai.

3 žingsnis: Paruoškite laidus

Prieš prijungiant laidus prie lizdo, svarbu juos teisingai paruošti. Nuimkite apie 1,5 cm nuo vielos izoliacinio dangtelio, naudodami pjaustymo reples arba vielos riaušes. Įsitikinkite, kad laidai yra švarūs ir nepažeidžiami.

4 žingsnis: Prijunkite laidus prie išleidimo angos

Su paruoštomis sruogomis laikas jas prijungti prie lizdo. Paprastai lizdai turi jungčių gnybtus, kur laidai turėtų būti fiksuoti. Įsitikinkite, kad fazės viela (paprastai juoda arba raudona) sujungiate prie atitinkamo uždegimo, neutralios vielos (paprastai mėlynos spalvos) su atitinkamu čiaupu ir žemės viela (paprastai žalia arba žalia/geltona) prie atitinkamo gimimo.

5 žingsnis: sutvarkykite sienos lizdą

Tinkamai sujungus plaukus, laikas pritvirtinti lizdą ant sienos. Norėdami užtikrinti saugų fiksaciją, naudokite tinkamus varžtus ir įvores. Įsitikinkite, kad lizdas yra lygus ir gerai pritaikytas.

6 veiksmas: išbandykite diegimą

Po diegimo svarbu išbandyti lizdą, kad viskas būtų tinkamai veikianti. Vėl pasukite maitinimą ir naudokite elektros įrangą, kad patikrintumėte, ar nėra energijos išleidimo angoje.

Dabar, kai žinote, kaip tinkamai sujungti lizdą, visada nepamirškite laikytis saugos standartų ir, jei reikia, kreipkitės į kvalifikuotą profesionalą. Elektra yra rimtas dalykas ir bet kokia klaida gali sukelti rimtų avarijų.

Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, palikite komentarą žemiau.

Scroll to Top