Kaip pasodinti dykumų rožes ant grindų

Kaip pasodinti dykumų rožes ant grindų

Dykumos rožės, dar žinomos kaip „Adenium Obesum“, yra egzotiški ir stulbinantys augalai, kurie jūsų sodui gali suteikti spalvų ir grožio. Nors jie yra gimę sausringuose regionuose, galima auginti juos ant grindų, jei bus nustatytos tinkamos sąlygos. Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio tyrinėsime, kaip pasodinti dykumų rožes ant grindų ir užtikrinti, kad jos klestėtų ir klestėtų.

Vietos pasirinkimas

Pirmasis žingsnis dykumos rožių sodinimui ant grindų yra pasirinkti tinkamą vietą. Šiems augalams reikia bent 6 valandų tiesioginio saulėtekio per dieną, todėl pasirinkite saulėtą vietą savo sode. Įsitikinkite, kad dirvožemis yra gerai nusausintas, nes dykumos rožės netoleruoja mirkymo.

dirvožemio paruošimas

Prieš sodinant dykumos rožes, svarbu teisingai paruošti dirvožemį. Sumaišykite organinius junginius arba kirminų humusą į esamą dirvožemį, kad pagerintumėte kanalizaciją ir vaisingumą. Būtinai pašalinkite bet kokius piktžoles ar akmenis, kurie gali sutrikdyti sveiką augalų augimą.

dykumos rožių sodinimas

Dabar atėjo laikas pasodinti dykumų rožes ant grindų. Padarykite skylę dirvožemyje, kuris yra pakankamai didelis, kad tilptų augalas ir jo šaknys. Įdėkite dykumos rožę į skylę ir užpildykite dirvožemiu aplink šaknis, švelniai paspausdami, kad įsitikintumėte, jog ji tvirta. Įsitikinkite, kad augalas yra lygus su aplinkine žeme.

Postplante Care

Po pasodinimo svarbu užtikrinti tinkamą priežiūrą, kad būtų užtikrinta, jog dykumų rožės būtų nustatytos ir auga sveiki. Reguliariai lašinkite augalus, laikydami dirvožemį drėgną, bet ne mirkydami. Venkite vandens pertekliaus, nes tai gali sukelti šaknų puvimą.

Be to, aplink augalus rekomenduojama pridėti nužudyto dangos sluoksnį, kuris padėtų išlaikyti dirvožemio drėgmę ir kontroliuoti piktžolių augimą. Tręšite dykumų rožes kas du mėnesius augimo stoties metu su specifinėmis subalansuotomis trąšomis sultingiems augalams.

Šaltojo apsauga

Dykumos rožės yra jautrios šalčiui, o temperatūra nėra žemesnė nei 10 ° C toleruojama. Jei gyvenate regione su griežtomis žiemomis, svarbu apsaugoti augalus šaltesniais mėnesiais. Naktį uždenkite dykumų rožes antklode ar plastiku, kad apsaugotumėte jas nuo intensyvaus šalčio.

įprasta techninė priežiūra

Kad jūsų dykumos rožės būtų sveikos ir gražios, svarbu reguliariai prižiūrėti. Pašalinkite nudžiūvusias gėles, kad paskatintumėte nuolatinį žydėjimą ir genėjimą negyvų ar sergančių šakų, kad būtų skatinamas sveikas augimas.

Taip pat rekomenduojama stebėti augalus ieškant kenkėjų ar ligų požymių. Jei pastebite problemą, nedelsdami gydykite ją, kad išvengtumėte tolesnės žalos.

Dabar, kai žinote, kaip pasodinti dykumos rožes ant grindų, esate pasirengęs į savo sodą pridėti šiuos gražius augalus. Tinkamai prižiūrėdami, daugelį metų galėsite mėgautis sodriomis ir spalvingomis gėlėmis.

Scroll to Top