Kaip pateisinti balsavimą kitoje valstybėje

Kaip pateisinti balsavimą kitoje valstijoje

Jei per rinkimus ketinate keliauti į kitą valstybę ir nenorite išsiaiškinti savo balsavimo teisės, svarbu žinoti, kaip pateisinti balsavimą kitoje valstybėje. Šiame straipsnyje mes paaiškinsime žingsnis po žingsnio, kad teisingai atliktume šią procedūrą.

Koks yra balsavimo pagrindimas?

Balsavimo pateisinimas yra būtina tų rinkėjų, kurie negalėjo dalyvauti savo rinkimų zonoje rinkimų dieną, procedūra. Tai įrodo, kad rinkėjas negalėjo balsuoti ir išvengti galimų baudų.

žingsnis po žingsnio pateisinti balsavimą kitoje valstijoje

 1. Prieš keliaudami įsitikinkite, kad rinkimų dieną nedalyvausite rinkimų vietoje. Jei taip, reikės pateisinti balsavimą.
 2. Rinkimų dieną ieškokite balsavimo vietos šalia kelionės tikslo. Norėdami rasti turimas balsavimo svetaines, galite pasitarti su aukštesnio lygio rinkimų teismo (TSE) svetaine.
 3. Atvykus į apklausos vietą, paprašykite balsavimo pateisinimo formos. Teisingai užpildykite visą prašomą informaciją.
 4. Užpildę formą, pristatykite ją į rinkimų apylinkes kartu su asmens tapatybės dokumentu.
 5. Laikykitės balsavimo pagrindimo įrodymų, kuriuos jums pateiks rinkimų apylinkės. Šis kuponas yra svarbus norint įrodyti, kad pateisinote balsavimą.
 6. Kaip įrodyti balsavimo pagrindimą?

  Pateisinus balsavimą kitoje valstybėje, svarbu išlaikyti pagrindimo įrodymą. Šis kuponas gali būti naudojamas įrodyti, kad prireikus pateisinote balsavimą.

  Neateisinti balsavimo

  pasekmės

  Svarbu pažymėti, kad balsavimo pagrindimas yra privalomas tiems rinkėjams, kurie rinkimų dieną yra už savo rinkimų vietą. Jei nepateisinate balsavimo, jums gali kilti tam tikrų pasekmių, tokių kaip:

  • mokėjimas bauda;
  • Viešųjų konkursų apribojimai;
  • Kliūtys įsigyti pasą;
  • Paskolų kliūtis viešosiose įstaigose;
  • Be kitų baudų, numatytų įstatymais.

  Todėl būtina pateisinti balsavimą, jei rinkimų dieną jis nepatenka į jūsų rinkimų vietą.

  Išvada

  Balsavimo pateisinimas kitoje valstybėje yra svarbi tų rinkėjų, kurių rinkimų dieną nedalyvaus rinkimų dieną, procedūra. Po žingsnio po žingsnio, paminėto šiame straipsnyje, galėsite teisingai atlikti pagrindimą ir išvengti galimų baudų. Nepamirškite išsaugoti pagrindimo įrodymo, kad įrodytumėte, jog atlikote procedūrą. Pasinaudojimas balsavimo teise yra esminė demokratijai, net kai esame už savo kilmės valstybės ribų.

Scroll to Top