Kaip plauti nailono striukę ant mašinos

Kaip plauti nailono striukę ant mašinos

Nailono striukės yra universalios ir praktinės detalės, idealiai tinkančios šaltesnėms dienoms. Tačiau daugelis žmonių turi klausimų, kaip juos teisingai plauti, ypač skalbimo mašinoje. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio plauti nailono striukę ant mašinos, užtikrindami, kad ji būtų švaru ir gerai prižiūrima.

1 veiksmas: patikrinkite skalbimo instrukcijas

Prieš dedant nailono striukę ant skalbimo mašinos, svarbu patikrinti etiketėje esančias skalbimo instrukcijas. Kai kurioms striukėms gali prireikti specialios priežiūros, pavyzdžiui, plauti rankomis ar naudoti specifinį ploviklį. Būtinai laikykitės gamintojo rekomendacijų, kad išvengtumėte žalos dalies.

2 žingsnis: Paruoškite striukę

Prieš padėdami striukę ant mašinos, įsitikinkite, kad visos kišenės yra tuščios, ir uždarykite visus užtrauktukus ir mygtukus. Tai neleis striukei įstrigti ar pažeisti skalbimo ciklo metu.

3 žingsnis: Pasirinkite tinkamą skalbimo ciklą

Daugelyje skalbimo mašinų yra skirtingų ciklo variantų, tokių kaip subtilūs, normalūs ar sintetiniai. Norėdami nuplauti nailono striukę, pasirinkite sklandesnį turimą ciklą, paprastai subtilų ciklą. Tai padės apsaugoti audinį ir išvengti žalos.

4 žingsnis: naudokite minkštą ploviklį

Norėdami nuplauti nailono striukę, rinkitės sklandų ir atidengtą ploviklį. Agresyvūs plovikliai gali sugadinti audinį ir pakenkti dalies patvarumui. Būtinai laikykitės ploviklio dozavimo instrukcijų pagal apkrovos dydį ir gamintojo rekomendacijas.

5 žingsnis: Apsaugokite striukę skalbimo metu

Norėdami užkirsti kelią nailono striukei, per skalbimo ciklo metu, sudėkite į pagalvės užvalkalą ar skalbimo krepšį. Tai padės apsaugoti kūrinį ir neleisti jam nusidėvėti su kitomis drabužiais ar mašinų sienomis.

6 žingsnis: teisingai išdžiovinkite

Po plovimo išimkite nailono striukę iš mašinos ir išplėskite ją erdviai, kad išdžiūtų. Venkite striukės tiesiai į saulę, nes tai gali išblukinti ar sugadinti audinį. Niekada nenaudokite džiovintuvo, kad išdžiovintumėte nailono striukę, nes per didelis šiluma gali deformuoti audinį.

7 veiksmas: tinkamai saugokite

Po pilno džiovinimo padvigubinkite nailono striukę ir laikykite ją vėsioje, sausoje vietoje. Venkite pakabinti pakabos ilgą laiką, nes tai gali deformuoti audinį. Laikydami striukę, įsitikinkite, kad ji yra švaru ir drėgna, kad išvengtumėte pelėsio ar nemalonių kvapų.

Dabar, kai jūs žinote, kaip plauti nailono striukę ant mašinos, visada galite laikyti ją švarų ir paruoštas naudoti. Nepamirškite vykdyti gamintojo instrukcijų ir tinkamai pasirūpinti, kad užtikrintumėte dalies ilgaamžiškumą. Su šiais patarimais jūsų nailono striukė visada bus nepriekaištinga!

Scroll to Top