Kaip priversti naujagimį miegoti naktį

Kaip priversti naujagimį miegoti naktį

Naujagimio turėjimas namuose gali būti nuostabi patirtis, tačiau tai taip pat gali būti sudėtinga, ypač kai reikia kūdikio miegoti naktį. Daugelis tėvų susiduria su sunkumais nustatant tinkamą miego rutiną savo vaikams. Šiame tinklaraštyje mes pasidalysime keliais patarimais ir strategijomis, padedančiomis jums visą naktį miegoti naujagimiui.

nustatykite miego rutiną

Vienas geriausių būdų padėti jūsų naujagimiui miegoti naktį yra nustatyti nuoseklią miego rutiną. Tai reiškia, kad prieš dedant kūdikį ant lovos, reikia sukurti atpalaiduojančios veiklos seką. Pvz., Galite suteikti šiltą vonią, atlikti minkštą masažą, perskaityti istoriją ar dainuoti lopšinės dainą. Ši veikla padeda nuraminti kūdikį ir signalizuoti, kad laikas miegoti.

Sukurkite palankią aplinką miegui

Rami ir patogi aplinka yra būtina, kad naujagimiui naktį gerai miegoti. Įsitikinkite, kad kambarys yra tamsus, tylus ir su malonia temperatūra. Norėdami užblokuoti išorinę šviesą, naudokite „Blackout“ užuolaidas ir apsvarstykite galimybę naudoti baltą triukšmą ar sklandų garsą

Nustatykite reguliarius tiekimo laiką

Alkis yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl naujagimiai pabunda naktį. Todėl svarbu visą dieną nustatyti reguliarų šėrimo laiką. Prieš dedant į lovą naktį, įsitikinkite, kad kūdikis gerai maitinamas. Jei reikia, pasitarkite su pediatru, kad gautumėte rekomendacijas dėl žindymo kiekio ir dažnio.

naudokite komforto techniką

Kai kūdikis atsibunda naktį, pabandykite jį nuraminti, neišimdamas iš lovelės. Naudokite komforto metodus, tokius kaip švelniai glamonėti, kurti raminančius garsus ar siūlyti žinduką. Naktį daug stimuliuokite kūdikį, kad jis visiškai neatbudtų.

būkite kantrūs ir nuolatiniai

Atminkite, kad kiekvienas kūdikis yra unikalus ir gali šiek tiek laiko nustatyti tinkamą miego rutiną. Būkite kantrūs ir atkakliai, kiekvieną vakarą laikykitės tų pačių strategijų. Laikui bėgant jūsų naujagimis išmoks susieti šią veiklą su miegu ir tylesnę poilsio naktį.

, jei reikia, žiūrėkite specialistą

Jei susiduriate su dideliais sunkumais, kad naktį miegotumėte naktį, nedvejodami kreipkitės pagalbos į vaikų miego ekspertą. Jie gali pateikti individualizuotas gaires ir papildomas strategijas, padedančias jums ir jūsų kūdikiui ramiai miegoti.

Tikimės, kad šie patarimai bus naudingi jums ir jūsų naujagimiui. Atminkite, kad kiekvienas kūdikis yra unikalus ir gali užtrukti šiek tiek laiko, kad surastų geriausią miego metodą. Dėl kantrybės ir atkaklumo galėsite nustatyti sveiką miego rutiną savo vaikui.

Scroll to Top