Kaip spausdinti A51

kaip spausdinti A51

Jei turite „Samsung Galaxy A51“ ir turite klausimų, kaip spausdinti iš savo įrenginio ekrano, šis straipsnis skirtas jums. Šiame vadove žingsnis po žingsnio parodysime, kaip paprasčiau ir greitai atlikti šią funkciją.

1 veiksmas: suraskite mygtukus

„Samsung Galaxy A51“ mygtukai, reikalingi spausdinti, yra įrenginio šone. Varto mygtukas, kurį reikia sumažinti, ir maitinimo mygtukas yra išdėstytas vienas šalia kito.

2 žingsnis: Padėkite pirštus

Viena ranka tvirtai laikykite įrenginį. Kita vertus, padėkite rodomąjį pirštą ant mažėjimo mygtuko ir vidurinio piršto ant maitinimo mygtuko.

3 veiksmas: paspauskite mygtukus

Dabar paspauskite mygtukus tuo pačiu metu sumažinkite tūrį ir energiją. Kelias sekundes laikykite juos paspaudus.

4 veiksmas: patikrinkite spausdinimą

Paspaudę mygtukus, išgirsite paspaudimo garsą ir ekrane pamatysite trumpą animaciją. Tai rodo, kad spausdinimas buvo sėkmingai paimtas.

Norėdami peržiūrėti spausdinimą, tiesiog pasiekite „Samsung Galaxy A51“ vaizdų galeriją. Čia rasite naujausią ekrano fiksavimą ir galėsite juo pasidalyti arba redaguoti kaip savo pasirinkimą.

Dabar, kai žinote, kaip spausdinti A51, pasinaudokite šia funkcija, kad užfiksuotumėte svarbius momentus, dalinkitės informacija ar išspręstumėte problemas su technine pagalba.

Tikimės, kad šis vadovas buvo naudingas ir kad jūs galite kuo geriau išnaudoti savo „Samsung Galaxy A51“. Jei turite daugiau klausimų ar jums reikia papildomos pagalbos, nedvejodami pasitarkite su vartotojo vadovu arba susisiekite su „Samsung“ palaikymu.

Scroll to Top