Kaip spausdinti priekį ir atgal „Epson“ spausdintuve

Kaip spausdinti priekį ir eilutę „Epson Printer“

Spausdinimo priekis ir eilėraštis yra puikus būdas sutaupyti popieriaus ir prisidėti prie aplinkos. Jei turite „Epson“ spausdintuvą, atminkite, kad šią funkciją galite atlikti paprasčiausiai ir praktiškai. Šiame straipsnyje parodysime jums žingsnis po žingsnio, kad atspausdintume priekį ir atgal jūsų „Epson“ spausdintuve.

1 žingsnis: Įsitikinkite, kad spausdintuvas turi priekinę ir galinę spausdinimo funkciją

Ne visi „Epson“ spausdintuvai turi priekinę ir galinę spausdinimo funkciją. Taigi prieš pradėdami įsitikinkite, kad spausdintuvas turi šią parinktį. Galite pasikonsultuoti

2 veiksmas: Paruoškite dokumentą spausdinimui

Atidarykite dokumentą, kurį norite spausdinti priekyje ir atgal savo kompiuteryje. Įsitikinkite, kad turinys yra teisingai suformatuotas ir ar esate patenkintas galutiniu dokumento pasirodymu.

3 žingsnis: Prieiga prie spausdinimo nustatymų

Savo kompiuteryje eikite į meniu „Failas“ ir pasirinkite parinktį „Spausdinti“. Tai atidarys spausdinimo nustatymų langą.

4 veiksmas: pasirinkite priekinės ir galinės spausdinimo parinktį

Spausdinimo nustatymuose ieškokite priekinio ir galinio spausdinimo parinkties. Ši parinktis gali skirtis priklausomai nuo jūsų „Epson“ spausdintuvo modelio, tačiau paprastai yra skyriuje „Išdėstymas“ arba „Spausdinimo parinktys“. Pasirinkite parinktį „Priekis ir eilutė“ arba „Duplex“.

5 veiksmas: nustatykite spausdinimo parinktis

Pasirinkę priekinio ir galinio spausdinimo parinktį, galite sukonfigūruoti keletą papildomų parinkčių, tokių kaip popieriaus orientacija (horizontali ar vertikali) ir spausdinimo tvarka (nuo pirmojo iki paskutinio puslapio arba atvirkščiai). Šios parinktys taip pat gali skirtis atsižvelgiant į jūsų „Epson“ spausdintuvo modelį.

6 žingsnis: Pradėkite spausdinti

Nustačius visas norimas parinktis, spustelėkite mygtuką „Spausdinti“, kad pradėtumėte priekinį ir galinį spausdinimo procesą. Įsitikinkite, kad grojate pakankamai popieriaus spausdintuvo dėkle, ir palaukite, kol bus išspausdinti visi puslapiai.

Dabar jūs žinote, kaip spausdinti priekį ir atgal savo „Epson“ spausdintuve. Ši funkcija yra labai naudinga taupant popierių ir padaryti jūsų įspūdžius tvaresnius. Pabandykite naudoti šią parinktį kituose dokumentuose ir prisidėkite prie sąmoningesnio pasaulio.

Tikimės, kad šis straipsnis buvo naudingas. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, palikite komentarą žemiau. Iki kito karto!

Scroll to Top