Kaip spausdinti S21 Fe

Kaip spausdinti „S21 Fe“: visas vadovas

Kaip spausdinti S21 Fe: visas vadovas

Įvadas

„Samsung Galaxy S21 Fe“ yra vienas populiariausių išmaniųjų telefonų šiandien rinkoje. Turėdami aukštos kokybės fotoaparatą ir pažangias funkcijas, daugelis vartotojų nori žinoti, kaip spausdinti iš įrenginio ekrano. Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio parodysime, kaip paprasčiau ir greitai atlikti šią užduotį.

1 veiksmas: suraskite mygtukus

Norėdami atspausdinti „S21 Fe“, turite rasti teisingus mygtukus. Įrenginyje rasite mygtuką garsumo kairėje pusėje ir maitinimo mygtuką dešinėje pusėje.

2 veiksmas: paspauskite mygtukus

Turėdami turinį, kurį norite užfiksuoti ekrane, tuo pačiu paspauskite mygtuką Vardas žemyn ir maitinimo mygtuką. Kelias sekundes laikykite juos paspaudus.

3 veiksmas: patikrinkite spausdinimą

Paspaudę mygtukus, išgirsite ekrano fiksavimo garsą ir ekrane pamatysite trumpą animaciją. Tai rodo, kad spausdinimas buvo sėkmingai paimtas.

4 žingsnis: Prieiga prie vaizdo

Norėdami pasiekti užfiksuotą vaizdą, eikite į savo S21 FE nuotraukų galeriją. Čia rasite naujausią ekrano fiksavimą, paruoštą peržiūrėti ir pasidalyti.

Išvada

Spausdinti „Samsung Galaxy S21 Fe“ yra paprasta ir greita užduotis. Atlikdami vos kelis veiksmus, galite užfiksuoti bet kurį norimą turinį savo įrenginio ekrane. Tikimės, kad šis vadovas buvo naudingas ir kad jūs galite kuo geriau išnaudoti savo „S21 Fe“.


<Žmonės taip pat klausia>

<Žinių skydelis>Scroll to Top