Kaip suformatuoti J1 mini

Kaip suformatuoti J1 mini

Jei turite „Samsung J1 Mini“ išmanųjį telefoną ir susiduriate su našumo problemomis, nuolatiniu užraktu ar tiesiog norite atkurti gamyklos nustatymus, formatavimas gali būti perspektyvus sprendimas. Šiame straipsnyje parodysime, kaip žingsnis po žingsnio suformatuoti „J1 Mini“.

1 žingsnis: Duomenų atsarginė kopija

Prieš pradėdami formatavimo procesą, svarbu sukurti visus svarbius duomenis, tokius kaip kontaktai, nuotraukos, vaizdo įrašai ir dokumentai. Tai galite padaryti prijungę „J1 Mini“ prie kompiuterio ir perkeldami failus į saugų aplanką.

2 veiksmas: iš naujo paleiskite įrenginį

Norėdami pradėti formatavimo procesą, išjunkite „J1 Mini“, keletą sekundžių paspausdami maitinimo mygtuką. Tada dar kartą įjunkite paspausdami tą patį mygtuką.

3 žingsnis: Prieiga prie nustatymų

Kai įrenginys bus paleistas iš naujo, pastumkite pagrindinį ekraną aukštyn, kad pasiektumėte programos meniu. Tada bakstelėkite „Nustatymai“, kad atidarytumėte „J1 Mini“ konfigūracijos parinktis.

4 veiksmas: Atkurti gamyklos nustatymus

Nustatymuose nusileiskite, kol rasite parinktį „Bendras valdymas“ ir palieskite ją. Tada pasirinkite „REFINAR“ ir „RESET NUSTATYMAI“.

Įspėjamasis pranešimas bus rodomas teigdamas, kad visi duomenys bus ištrinti. Prieš pradėdami kurti failus, būtinai sukurkite atsarginę kopiją. Tada dar kartą bakstelėkite „REFINAR“, kad patvirtintumėte.

5 veiksmas: palaukite formatavimo proceso

Jūsų „J1 Mini“ pradės gamyklos nustatymų formatavimo ir atkūrimo procesą. Palaukite, kol procesas bus baigtas. Tai gali užtrukti kelias minutes.

6 veiksmas: vėl nustatykite įrenginį

Baigę formatavimą, jūsų „J1 Mini“ bus paleistas iš naujo ir jums bus nukreipta į pradinį sąrankos ekraną. Vykdykite ekrane esančias instrukcijas, kad sukonfigūruotumėte savo įrenginį, pvz., Kalbos pasirinkimą, prisijungimą prie „Wi-Fi“ tinklo ir registravimo savo „Samsung“ paskyroje.

Atminkite, kad visi jūsų duomenys buvo ištrinti formatavimo proceso metu. Todėl reikės iš naujo įdiegti programas ir atkurti failus iš anksčiau sukurtos atsarginės kopijos.

Parengta! Dabar jūs žinote, kaip suformatuoti J1 mini. Šie paprasti veiksmai gali padėti išspręsti našumo problemas ir atkurti įrenginį į gamyklos nustatymus.

Jei vis dar susiduriate su sunkumais ar turite klausimų, rekomenduojama susisiekti su „Samsung“ technine pagalba arba kreiptis į specializuotą pagalbą.

Scroll to Top