Kaip sujungti judėti bėgimo takelį

Kaip prijungti judėjimo judėjimą

Jei nusipirkote judėjimo bėgimo takelį, kad galėtumėte mankštintis namuose, svarbu žinoti, kaip teisingai sujungti. Šiame straipsnyje mes parodysime jums žingsnis po žingsnio, kad sujungtume judėjimo bėgimo takelį ir pradėsime mankštintis. Nagi!

1 žingsnis: patikrinkite įtampą

Prieš įjungdami judėjimo bėgimo takelį, įsitikinkite, kad lizdo įtampa yra suderinama su bėgimo takelio įtampa. Tai svarbu, kad būtų išvengta įrangos žalos ir užtikrintų jos saugumą naudojimo metu.

2 žingsnis: Padėkite bėgimo takelį

Pasirinkite tinkamą vietą, kaip pastatyti judėjimo bėgimo takelį. Įsitikinkite, kad aplink jį yra pakankamai vietos, kad pratimų metu galėtumėte laisvai judėti. Be to, įsitikinkite, kad grindys yra pakankamai lygios ir tvirtos, kad palaikytų pakopos svorį.

3 žingsnis: Prijunkite maitinimo laidą

Suraskite judėjimo bėgimo takelio maitinimo laidą ir prijunkite jį prie lizdo. Įsitikinkite, kad ryšys yra tvirtas ir saugus.

4 žingsnis: Įjunkite bėgimo takelį

Ieškokite posūkio mygtuko ant judėjimo bėgimo takelio. Paprastai jis yra įrangos priekyje ar šone. Paspauskite mygtuką, kad prijungtumėte bėgimo takelį.

5 veiksmas: sureguliuokite nustatymus

Prijunę perkėlimo bėgimo takelį, pagal savo pageidavimus ir poreikius galite pakoreguoti greičio nustatymus, nuolydžio ir mokymo programas. Norėdami sužinoti, kaip atlikti šiuos pakeitimus, skaitykite „TradeMill“ instrukcijos vadove.

6 žingsnis: Pradėkite mankštintis

Dabar, kai judėjimo kilimėlis įjungtas ir sukonfigūruotas, galite pradėti mankštintis. Atsargiai lipkite ant bėgimo takelio, tinkamai pastatykite save ir pradėkite vaikščioti ar bėgti pagal savo tempą ir kūno rengybą.

Visada prisiminkite, kad gerbtumėte savo kūno ribas ir prieš pradėdami bet kokią mankštos programą pasitarkite su kūno kultūros specialistu.

Tikimės, kad šis vadovas jums buvo naudingas norint teisingai sujungti „Move“ bėgimo takelį. Mėgaukitės mankštos privalumais namuose ir būkite sveiki!

Scroll to Top