Kaip sužinoti, ar buvau iškviestas dirbti į rinkimus 2022 m.

Kaip sužinoti, ar buvau iškviestas dirbti į rinkimus 2022

Rinkimai yra svarbūs šalies demokratijos momentai ir, kad viskas, kas įvyks organizuotai, ir skaidriai, būtina pasikliauti tūkstančių žmonių, kurie rinkimų proceso metu dirba kaip rinkimų apylinkės ir bendradarbiai. Jei užsiregistravote dirbti 2022 m. Rinkimuose ir nekantraujate sužinoti, ar jis buvo iškviestas, šis straipsnis padės jums atrasti.

patikrinkite savo el. Paštą

Viena iš labiausiai paplitusių rinkimų teisingumo ir balsavimo punktų komunikacijos formų yra el. Paštu. Todėl patikrinkite gautuosius, įskaitant šlamšto aplanką, ieškodami bet kokio su skambučiu susijusio pranešimo, kad jis veiktų rinkimuose. Paprastai skambučio el. Laiške yra svarbios informacijos, tokios kaip vieta, data ir mokymo laikas, taip pat patarimai apie vykdomos veiklos.

patekti į jūsų regiono regioninio rinkimų teismo (TRE) svetainę

Kitas būdas patikrinti, ar esate iškviestas į darbą rinkimuose, yra prisijungimas prie jūsų regiono regiono rinkimų teismo (TRE) tinklalapio. Svetainės pagrindiniame puslapyje ieškokite informacijos apie balsavimo vietas ir skambučius. Paprastai yra ši tema skirta erdvė, kurioje galite pasitarti su apklausų sąrašu. Norėdami palengvinti informacijos vietą, naudokite turimas paieškos parinktis, tokias kaip pavardė arba rinkėjo pavadinimo numeris.

susisiekite su rinkimų registru

Jei negavote jokio skambučio el. Paštu ir neradote informacijos TRE svetainėje, alternatyva yra tiesiogiai susisiekti su rinkimų notare tiesiogiai. Jie gali informuoti, ar buvote iškviesti, ir pateikti daugiau informacijos apie skambučio procesą.

patikrinkite savo socialinius tinklus

Kartais raginimas dirbti rinkimuose taip pat gali būti atskleistas oficialiuose TRE ar rinkimų registro socialiniuose tinkluose. Todėl įsitikinkite

Išvada

Svarbu žinoti ir patikrinti visas įmanomas komunikacijos formas, kad sužinotumėte, ar buvote iškviesti dirbti 2022 m. Rinkimuose. Atminkite, kad balsavimo stočių darbas yra labai svarbus tinkamam rinkimų proceso ir rinkimų proceso veikimui ir veikimui Užtikrinkite rinkimų sąžiningumą. Jei buvote iškviesti, laikykitės visų gautų gairių ir būkite pasirengę atlikti savo pareigas atsakingai ir įsipareigojant.

Scroll to Top