Kaip sužinoti, ar progresyvi nėra formaldehido

Kaip sužinoti, ar progresyvus neturi formaldehido

Progresyvus yra labai populiarus plaukų gydymas tarp žmonių, norinčių laikinai ar visam laikui ištiesinti plaukus. Tačiau daugelyje progresyviųjų yra formaldehidas, cheminė medžiaga, kenkianti sveikatai. Todėl svarbu žinoti, kaip nustatyti, ar naudojamas produktas neturi formaldehido. Šiame straipsnyje mes jums parodysime keletą patarimų, kaip išsiaiškinti, ar progresyvi nėra formaldehido.

1. Patikrinkite pakuotę

Prieš pirkdami bet kurį produktą plaukų tiesinimui, patikrinkite pakuotę. Ieškokite tokios informacijos kaip „Formaldehidas“ arba „Formaldehidas nemokamas“. Šios nuorodos yra geras ženklas, kad produkte nėra formaldehido.

2. Ieškokite prekės ženklo

Atlikite produktų prekės ženklo, kurį ketinate naudoti, tyrimus. Ieškokite informacijos apie prekės ženklo reputaciją ir, jei žinoma, kad ji siūlo nemokamus formaldehido produktus. Taip pat patikrinkite, ar prekės ženklas turi kokybės ir saugos sertifikatus.

3. Pasitarkite su profesionalu

Prieš atliekant bet kokią cheminę procedūrą ant plaukų, visada rekomenduojama pasikonsultuoti su kirpėju. Tai gali padėti jums apie saugiausius produktus ir nurodyti patikimus prekės ženklus, kurie jūsų progresyviai nenaudoja formaldehido.

4. Stebėkite šalutinį poveikį

Formaldehidas gali sukelti įvairius šalutinius poveikius, tokius kaip galvos odos dirginimas, niežėjimas, paraudimas, akių deginimas ir net kvėpavimo problemos. Jei jaučiate bet kurį iš šių simptomų po progresyvumo, gali būti, kad produkte yra formaldehido. Tokiu atveju nedelsdami sustabdykite naudojimą ir kreipkitės į gydytoją.

5. Ieškokite kokybiškų ruonių

Kai kurie kapiliariniai produktai turi kokybiškus sandariklius, kurie garantuoja, kad jų kompozicijoje nėra formaldehido. Ieškokite antspaudų, tokių kaip „Formaldehidas“ arba „Formaldehide Free“ ant produkto pakuotės.

Išvada

Būtina žinoti apie plaukus naudojamus produktus, ypač kai kalbama apie tokias chemines procedūras kaip progresyvios. Formaldehidas yra sveikatingos medžiagos, kurios reikia vengti. Laikykitės šiame straipsnyje paminėtų patarimų, kad išsiaiškintumėte, ar progresyvi nėra formaldehido, ir išlaikyti jūsų plaukus sveikus ir gražius.

Scroll to Top