Kaip sužinoti, ar „Rolex“ yra originalus

Kaip sužinoti, ar „Rolex“ yra originalus?

Jei galvojate nusipirkti „Rolex“, svarbu įsitikinti, kad laikrodis yra autentiškas. Turėdami tiek daug padirbinių rinkoje, labai svarbu žinoti, kaip nustatyti originalų „Rolex“. Šiame straipsnyje mes pasidalysime keliais patarimais ir pagrindiniais elementais, kurie padės nustatyti „Rolex“ autentiškumą.

1. Autentiškumo sertifikatas

Tikrasis „Rolex“ visada pateikiamas su autentiškumo sertifikatu. Šį dokumentą išduoda „Rolex“ ir jame yra išsami informacija apie laikrodį, pavyzdžiui, serijos numeris, modelis ir garantija. Būtinai patikrinkite, ar sertifikatas yra teisėtas ir ar informacija atitinka aptariamą laikrodį.

2. Laikrodžio judėjimas

Originalus „Rolex“ yra žinomi dėl savo minkšto ir tikslaus judėjimo. Jei pastebite bet kokį nelygumą ar svetimą triukšmą, kai judate laikrodį, tai gali būti ženklas, kad jis nėra autentiškas. Be to, tikrasis „Rolex“ turi automatinį mechanizmą, ty jiems nereikia akumuliatoriaus.

3. Įrašai ir registracija

Originalus „Rolex“ turės tikslius ir gerai pagamintus įrašus ir užrašus. Įsitikinkite, kad „Rolex Crown“ logotipas yra laikrodžio karūnoje, o jei užrašai ant ratuko, dėžutės gale ir apyrankė yra aiškūs ir skaitomi. Padirbinėjimai paprastai būna neryškūs ar blogai padarytos įrašai.

4. Svoris ir medžiagos

Originalus „Rolex“ gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas, auksas ir platina. Apdrausdami jie turi didelį svorį ir tvirtą pojūtį. Jei laikrodis atrodo lengvas arba pagamintas iš apatinių medžiagų, greičiausiai tai bus klastojimas.

5. Data lupa

Daugelyje „Rolex“ modelių yra 3 valandų data. Stebėdami datą per padidinamąjį stiklą, įsitikinkite, kad jis yra išskleidžiamas ir teisingai išlygintas. Padirbinėjimai dažnai būna mažesnis ar netinkamai suderintas datos padidinimo stiklas.

6. Ieškokite įgalioto atstovo

Saugus būdas užtikrinti „Rolex“ autentiškumą yra pirkti jį iš įgalioto pardavėjo. Šiuos perpardavėjus sertifikuoja „Rolex“ ir turi prieigą prie tikrų laikrodžių. Nors tai gali būti didesnė investicija, būsite tikri, kad perkate originalų „Rolex“.

Išvada

Pirkdami „Rolex“, būtina žinoti apie detales ir laikytis aukščiau paminėtų patarimų. „Rolex“ autentiškumą galima nustatyti naudojant tokius elementus kaip autentiškumo sertifikatas, laikrodžio judėjimas, tikslūs įrašai ir užrašai, kokybės svoris ir medžiagos, datos padidinamasis stiklas ir įgaliotų perpardavėjų pirkimas. Atminkite, kad pirkti originalų „Rolex“ yra vertinga ir ilgalaikė investicija.

Scroll to Top