Kaip sužinoti, ar Soursopas yra subrendęs

Kaip sužinoti, ar Soursop yra subrendęs

Soursop yra skanus ir maistingas atogrąžų vaisius, žinomas dėl savo saldaus ir sultingo skonio. Tačiau daugeliui žmonių sunku nustatyti, ar Soursopas yra pakankamai subrendęs. Šiame straipsnyje pasidalysime keliais naudingais patarimais, kurie padės jums nustatyti, kada „Soursop“ yra pasirengęs pasimėgauti.

1. Vakarėlių tekstūra

Vienas iš paprasčiausių būdų sužinoti, ar „Soursop“ yra subrendęs, yra stebėti apvalkalo tekstūrą. Kai vaisiai yra prinokę, apvalkalas turi būti šiek tiek minkštas liesti, bet ne per minkštas. Jei apvalkalas yra per kietas, Soursop greičiausiai vis tiek bus žalias. Kita vertus, jei apvalkalas yra per minkštas arba turi tamsias vietas, vaisiai gali būti perduoti.

2. Žievės spalva

Žievės spalva taip pat gali būti svarbus Soursop brandos rodiklis. Kai vaisiai yra prinokę, apvalkalas turi būti vienodos tamsiai žalios spalvos. Venkite rūgštynių su šviesiai žaliais ar gelsvais kriauklėmis, nes tai gali būti ženklas, kad vaisiai nėra pakankamai subrendę.

3. Kvapas

Subrendęs Soursop aromatas yra neabejotinas. Kai vaisiai yra paruošti vartoti, jis išskiria saldžius ir atogrąžų kvepalus. Jei kvepiate kvapą sklandžiai ir maloniai, kai kvepiate „Soursop“, tai yra geras ženklas, kad jis yra prinokęs. Venkite nemalonaus kvapo ar be aromato, nes tai gali reikšti, kad vaisiai yra sugedę.

4. Svoris

Kitas būdas nustatyti, ar Soursopas yra subrendęs, yra jūsų svoris. Subrendęs Soursopas turėtų būti sunkus, atsižvelgiant į jo dydį. Jei vaisiai atrodo lengvi arba tušti, kai jį laikote, greičiausiai jis dar nėra subrendęs. Kita vertus, jei Soursopas atrodo sunkus ir pilnas, tai yra geras ženklas, kad jis yra subrendęs ir paruoštas vartoti.

5. Skamba žaidžiant

Švelniai liečiant „Soursop“, galite išgirsti tuščiavidurią garsą arba nedidelį „TOC-Toc“ garsą. Šis garsas rodo, kad vaisiai yra subrendę ir sultingi viduje. Jei negirdite jokių garsų arba jei „Soursop“ atrodo per sunku liesti, greičiausiai jis dar nėra subrendęs.

Dabar, kai žinote šiuos patarimus, galite pasirinkti subrendusias nuodėmes ir mėgautis visu savo skoniu ir nauda sveikatai. Atminkite, kad Soursopas yra labai greitai gendantis vaisius, todėl svarbu jį vartoti, kai tik yra subrendęs vengti atliekų.

Mes tikimės

Scroll to Top