Kaip sužinoti, ar žydės dykumos rožė

Kaip sužinoti, ar dykumos rožė guos

Dykumos rožė, dar žinoma kaip Adenium Obesum, yra egzotiškas augalas, kurį labai vertina jos gausios gėlės. Tačiau daugelis žmonių turi klausimų, kaip sužinoti, ar jų dykumos rožė žydės. Šiame straipsnyje mes ištirsime keletą elementų, kurie gali parodyti, ar augalas yra pasirengęs klestėti.

1. Tinkamos auginimo sąlygos

Kad dykuma pakiltų, būtina pateikti tinkamas auginimo sąlygas. Tam reikia daug tiesioginių saulės spindulių, mažiausiai 6 valandas per dieną. Be to, ideali temperatūra svyruoja nuo 25 ° C iki 35 ° C dienos metu ir naktį neturėtų kristi žemiau 15 ° C.

2. „Watercraft Care“

Dykumos rožė yra sultingas augalas ir kaupia vandenį savo „Caudex“ – struktūroje, panaši į bagažinę. Todėl svarbu nepersistengti laistyti, nes vandens kaupimasis gali sukelti šaknų puvimą. Palaukite, kol dirvožemis visiškai išdžius, prieš vėl laistydami.

3. Tinkamas tręšimas

Tinkamas apvaisinimas taip pat yra būtinas norint stimuliuoti dykumos rožių žydėjimą. Vykdydami gamintojo instrukcijas, naudokite specifines trąšas sultingiems augalams. Venkite naudoti azoto ir kritikų trąšų, nes tai gali skatinti vegetatyvinį augimą, palyginti su žydėjimu.

4. Gėlių mygtukų stebėjimas

Būdas sužinoti, ar netrukus žydės dykumos rožė, turi stebėti gėlių mygtukų buvimą. Paprastai jie pasirodo šakų galuose ir turi suapvalintą ir patinusią išvaizdą. Kai mygtukai pradeda formuotis, tai ženklas, kad augalas ruošiasi klestėti.

5. Tirpimo laikotarpis

Dykumos rožė žiemą išgyvena tirpimo laikotarpį, kai jų lapai gali kristi ir mažėja augimas. Tai natūralus laikas, kai augalas ilsisi ir pasiruošti kitam žydėjimui. Taigi nesijaudinkite, jei jūsų dykumos rožė tuo metu atrodo neaktyvi.

Išvada

Dykumos rožė yra žavus augalas ir žinokite, ar ji bus gėlė, gali būti tinkamai stebėjimas ir priežiūra. Suteikę tinkamas auginimo sąlygas, rūpindamiesi laistymu ir apvaisinimu, stebėdami gėlių mygtukus ir suprasdami ramybės būseną, būsite teisingame kelyje, norėdami mėgautis gražiomis šio egzotinių augalų gėlėmis.

Scroll to Top