Kaip sužinoti, kur balsuoju

Kaip sužinoti, kur balsuoju?

Jei jums įdomu, kur balsuoti kitais rinkimais, atėjote į reikiamą vietą! Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio paaiškinsime, kaip sužinoti jūsų apklausos vietą. Svarbu atsiminti, kad informacija gali skirtis atsižvelgiant į šalį ir galiojančią rinkimų sistemą. Nagi!

1. Prieiga prie oficialios rinkimų agentūros svetainės

Norint gauti tikslią informaciją apie jūsų balsavimo vietą, rekomenduojama prisijungti prie oficialios jūsų šalies rinkimų įstaigos svetainės. Paprastai jie teikia internetinę paslaugą, skirtą konsultuoti balsavimo vietą.

2. Ieškokite skyriaus „Rinkėjo pavadinimo“ arba „Balsavimo vietos konsultacijos“

Rinkimų agentūros tinklalapyje naršykite turimas galimybes, kol rasite skyrių, susijusį su „rinkėjų pavadinimu“ arba „Balsavimo vietos konsultacija“. Šis skyrius gali skirtis atsižvelgiant į šalį, tačiau paprastai ji yra lengvai prieinama.

3. Užpildykite prašomus duomenis

Užklausos puslapyje tikriausiai būsite paprašyti užpildyti kai kuriuos asmens duomenis, tokius kaip jūsų rinkėjo pavadinimo numeris, vardas ir pavardė, gimimo data, be kita ko. Būtinai pateikite teisingą informaciją apie tikslius rezultatus.

4. Patikrinkite savo balsavimo vietą

Užpildę prašomus duomenis, spustelėkite „Žiūrėti“ arba panašų mygtuką, kad gautumėte informaciją apie jūsų balsavimo vietą. Sistema paprastai parodys visą adresą, įskaitant rinkimų skyriaus pavadinimą ir balsavimo biuletenį, už kurį turėtumėte balsuoti.

 1. Patvirtinkite informaciją
 2. Gavus informacijos apie jūsų balsavimo vietą, svarbu patvirtinti išsamią informaciją, tokią kaip rinkimų skyriaus adresas ir darbo laikas. Užsirašykite šią informaciją arba išsaugokite ją savo įrenginiui, kad būtų lengviau pasiekti balsavimo dieną.
 3. Dalinkitės su draugais ir šeima
 4. Jei sužinosite, kur balsuoti, pasidalykite šia informacija su draugais ir šeima. Svarbu skatinti pilietinį dalyvavimą ir užtikrinti, kad visi žinotų, kur naudotis savo teise balsuoti. 5. Rinkimų įstaigos pagal šalis
  Oficiali svetainė
  Brazilija

  Aukščiausiasis rinkimų teismas (TSE)


  Jungtinės Valstijos

  JAV. Rinkimų pagalbos komisija (EAC)


  Jungtinė Karalystė

  gov.uk – balsavimas ir rinkimai


  Australija

  Australijos rinkimų komisija (AEC)


  Dabar, kai žinote, kaip sužinoti, kur balsuoti, nėra jokių pasiteisinimų, kad nesinaudotumėte savo demokratine teise. Nepamirškite dalyvauti savo rinkimų vietoje nurodytoje dieną ir laiką, pateikdami galiojantį identifikavimo dokumentą. Jūsų dalyvavimas yra labai svarbus kuriant geresnę ateitį visiems!

Scroll to Top