kaip tu sakai

„Kaip sakoma“ skirtingomis kalbomis.

Kaip sakote skirtingomis kalbomis?

Kai mokomės naujos kalbos, įprasta susidurti su žodžiais ar išraiškomis, kurių mes nežinome, kaip versti. Šiais laikais naudinga žinoti, kaip paklausti „kaip sakoma“ skirtingomis kalbomis. Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime keletą būdų, kaip išspręsti šį klausimą keliomis kalbomis.

English

anglų kalba, išraiška „kaip jūs sakote“ gali būti išversta kaip „kaip tu sakai“. Pvz., Jei norite paklausti, kaip sakote „ačiū“ angliškai, galite pasakyti „Kaip jūs sakote„ ačiū “angliškai?“.

ispanų

ispanų kalboje išraiška „kaip sakoma:„ Gali būti išverčiamas kaip „sergantis, jei kauliukai“. Pvz., Jei norite paklausti, kaip sakote „draugą“ ispanų kalba, galite pasakyti „Bun, jei kauliukai„ draugas “Español?“.

prancūziškas

prancūzų kalba išraiška „kaip sakoma:„ Gali būti išversta kaip „komentaras dit-on“. Pvz., Jei norite paklausti, kaip prancūzų kalba „bonjour“, galite pasakyti „Komentaras Dit-On„ Hello “en Français?“.

vokiškas

Vokiečių kalba, išraiška „kaip sakoma:„ Gali būti išversta kaip „wie sagt vyras“. Pvz., Jei norite paklausti, kaip „ačiū“ vokiečių kalba, galite pasakyti „wie sagt vyras“ Danke ‘auf deutsch? “.

italų

Italijos kalba išraiška „kaip sakoma:„ Gali būti išversta kaip „valgyk sius“. Pvz., Jei norite paklausti, kaip sakote „prašau“ italų kalba, galite pasakyti „Valgyk si kauliuką“ itališkai? “.

japoniškas

Japonijoje išraiška “, kaip sakoma”, gali būti išverstas kaip “どう 言い ます か” (dōmasu ka). Pvz., Jei norite paklausti, kaip „Labas rytas“ japonų kalba, galite pasakyti „お は よう ござい どう 言い ます か か“ (Ohayō gozaimasu wa dōimasu ka).

kinų

Kinų kalba išraiška „kaip jūs sakote“ gali būti išversta kaip „怎么 说“ (Zěnme Shuō). Pvz., Jei norite paklausti, kaip „ačiū“ kinų kalba, galite pasakyti „谢谢 怎么 怎么“ (xièxiè zěnme shuō)。

Išvada

Išmokti paklausti „kaip sakote“ skirtingomis kalbomis gali būti labai naudinga mokantis naujos kalbos. Tikimės, kad šis straipsnis buvo naudingas ir kad šias išraiškas galite naudoti savo būsimuose pokalbiuose skirtingomis kalbomis.

Scroll to Top