Kaip užuosti drabužius

Kaip užuosti drabužius

Turėti drabužius su maloniu kvapu yra tai, ko mes visi norime. Be to, kad suteikiama gaivumo jausmas, geras drabužių kvapas gali palikti gerą įspūdį ir padidinti save. Šiame tinklaraštyje pasidalysime keliais patarimais ir receptais, kad galėtumėte patys pasigaminti drabužių kvapą.

1. Naudokite eterinius aliejus

Eteriniai aliejai yra puiki galimybė palikti drabužius skaniu kvapu. Iš savo pasirinkimo galite pridėti kelis lašus eterinio aliejaus į audinį ar šaliką ir įdėti jį kartu su drabužiais ant skalbimo mašinos. Skalbimo ciklo metu eterinio aliejaus aromatas bus išleistas ir impregnuos drabužius.

2. Padarykite kvapius paketėlius

Kvapnūs paketėliai yra praktiškas ir efektyvus būdas palikti drabužius maloniu kvapu. Norėdami pagaminti paketėlį, jums reikės plono audinio, pavyzdžiui, tiulle, ir lanką ar juostą, kad galėtumėte surišti. Įdėkite kelis lašus eterinio aliejaus į paketėlio į vidų arba keletą sausų gėlių, tokių kaip levandos ar rožės. Gerai suriškite paketėlį ir padėkite kartu su drabužiais į spintą.

3. Naudokite drabužių minkštiklį

Drabužių minkštiklis yra plačiai naudojamas produktas, kad drabužiai būtų minkšti ir kvepiantys. Be to, kad skalbdami drabužius naudojate audinio minkštiklį, taip pat galite praskiesti jį vandenyje ir purkšti ant sausų drabužių. Tai padės ilginti malonų kvapą.

4. Išbandykite „Apple Vinegar

Apple actas yra puikus sąjungininkas pašalinant nemalonius drabužius iš drabužių. Be to, jis taip pat gali palikti sklandų ir malonų kvapą. Į skalbimo mašiną įpilkite pusės puodelio obuolių sidro acto kartu su pasirinktu muilu. Actas padės neutralizuoti kvapus ir palikti drabužius gaiviu kvapu.

5. Padarykite savo drabužių purškalą

Norint gaminti naminius purškiklius, jums reikės distiliuoto vandens, javų alkoholio ir kelių lašų eterinio aliejaus. Visus ingredientus įmaišykite į purškimo buteliuką ir prieš naudodamiesi gerai suplakite. Purškite purškalą ant jau sausų drabužių ir mėgaukitės gaivinančiu kvapu.

Tai tik keli patarimai, kaip kvepėti drabužiais. Galite išbandyti įvairius eterinių aliejų ir ingredientų derinius, kad surastumėte aromatą, kuris jus džiugina. Prieš pradėdami kreiptis visuose, nepamirškite visada laikytis naudojamų produktų ir išbandyti nedideliame drabužių instrukcijose.

Tikimės, kad šie patarimai buvo naudingi ir kad galite palikti drabužius su nenugalimu kvapu!

Scroll to Top