Kaip valyti odą namuose

Kaip namuose valyti odą

Turėti švarią ir sveiką odą yra daugelio žmonių troškimas. Odos valymas yra svarbi priemaišų, negyvų ląstelių ir aliejaus pertekliaus pašalinimo procedūra, todėl oda tampa gražiesnė ir sveikesnė. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus, kaip namuose valyti odą, naudojant paprastus ir efektyvius produktus.

1 žingsnis: valymas

Pirmasis veiksmingo odos valymo žingsnis yra veido valymas. Naudokite veido muilą, tinkantį odai tipui, ir nusiplaukite veidą šiltu vandeniu. Švelniai masažuokite apskritimo judesius, pašalindami visas priemaišas ir makiažo likučius.

2 žingsnis: eksfoliacija

Išplakimas yra labai svarbus pašalinant negyvas ląsteles ir išvalant poras. Naudokite sklandų veido šveitimą ir užtepkite jį ant veido, venkite akių srities. Kelias minutes švelniai masažuokite apvalius judesius ir nuplaukite šiltu vandeniu.

3 žingsnis: garinimas

Garinimas padeda atverti poras ir palengvina priemaišų pašalinimą. Užpildykite dubenį karštu vandeniu ir pakreipkite veidą virš jo, uždenkite galva rankšluosčiu, kad sukurtumėte savotišką „palapinę“. Būkite šioje padėtyje maždaug 10 minučių, leisdami garams veikti ant odos.

4 žingsnis: gvazdikėlių ekstrahavimas

Naudodamiesi vis dar drėgna oda, naudokite skarelę arba medvilnę, suvyniotą į pirštus, kad ištrauktumėte inkštirus. Švelniai paspauskite aplink inkšties, venkite skaudinti odą. Jei turite daug inkštirų ar nesijaučiate patogiai, kad ištrauktumėte, rekomenduojama ieškoti profesionalo.

5 veiksmas: veido kaukė

Po ištraukimo laikas pritaikyti veido kaukę. Rinkoje yra keletas variantų, tačiau taip pat galite pasigaminti naminę kaukę su natūraliais ingredientais, tokiais kaip molio, medaus ar avižų. Kaukę užtepkite ant veido, venkite akių srities ir leiskite jai veikti tam tikrą laiką, nurodytą ant pakuotės ar naminio recepto.

6 žingsnis: tonavimas

Pašalinus kaukę, svarbu tonizuoti odą, kad būtų subalansuotas pH ir uždaryti poras. Naudokite veido toniką, tinkantį jūsų odos tipui, ir tepkite jį medvilne švelniais judesiais.

7 žingsnis: hidratacija

Galiausiai nepamirškite drėkinti odos. Naudokite veido drėkinamąjį kremą, tinkantį jūsų odai, ir tepkite jį apskritimo judesiams, švelniai masažuodami, kol jį absorbuos oda.

Dabar, kai žinote, kaip valyti odą namuose, skirkite laiko pasirūpinti savimi ir mėgautis švarios ir sveikos odos pranašumais. Nepamirškite reguliariai pakartoti šį procesą, kad jūsų oda visada būtų graži ir spinduliuojanti.

Scroll to Top