Kaip veikia žalias ir geltonas namas

Kaip veikia žalias ir geltonas namas

„Casa Verde“ ir „Yellow“ yra Brazilijos federalinės vyriausybės būsto programa, kuria siekiama palengvinti galimybę patekti į būstą mažoms šeimoms. Pradėta 2020 m. Rugpjūčio mėn., Programa pakeitė senąją „Minha Casa Minha Vida“ ir atneša keletą siūlomų taisyklių ir naudos pakeitimų.

programos pranašumai

„Casa Verde“ ir „Yellow“ programa suteikia keletą pranašumų tiems, kurie nori įsigyti savo namus. Tarp pagrindinių pranašumų yra:

 • Subsidijos iki 47,5 tūkst.
 • Mažesnės palūkanų normos, palyginti su rinka;
 • Galimybė naudotis FGTS (paslaugų laiko garantijos fondu) turto išmokėjimui;
 • Labiau prieinamos porcijos, atsižvelgiant į šeimos pajamas;
 • Būsto draudimas, kuris garantuoja turto atsiskaitymą mirus turėtojui.

Kaip veikia programa

„Casa Verde“ ir „Yellow“ programa yra padalinta į tris nėrinių juostas, remiantis mėnesinėmis šeimos pajamomis. Jie yra:

 1. 1 diapazonas: Šeimos, kurių pajamos siekia iki 2 000,00 USD;
 2. 1,5 diapazonas: šeimos, kurių pajamos iki 2 600,00 USD;
 3. 2 takelis: šeimos, kurių pajamos iki 4 000,00 USD.
 4. Šeimos, patenkančios į 1 diapazoną, turi prieigą prie didžiausios išmokos, tokios kaip aukštesnės subsidijos ir mažesnės palūkanų normos. Jau turi naudos ir 1,5 ir 2 juostų šeimos

  Be to, programoje taip pat numatyta žemės sureguliavimas netikruose gyvenvietėse, ty sureguliuoti teritorijas, kurios užimtos netaisyklingai.

  Kaip dalyvauti

  Dalyvauti „Casa Verde“ ir „Yellow“ programoje, būtina patenkinti vyriausybės nustatytus reikalavimus. Be šeimos pajamų, turite būti įrėminti kitomis sąlygomis, pavyzdžiui, neturėti savo turto ir gyventi mieste, kuriame norite įsigyti turtą.

  Taikyti, būtina ieškoti Rotušės ar „Caixa Econômica Federal“, kuri yra finansų agentas, atsakingas už programą. Svarbu, kad dokumentacija būtų atnaujinta ir palaukti, kol analizė patikrins, ar profilis patenka į programos taisykles.

  Išvada

  „Casa Verde“ ir „Yellow“ programa yra galimybė mažo amžiaus šeimoms įgyvendinti savo namų svajonę. Dėl subsidijų, mažesnių palūkanų normų ir prieinamų įmokų programa siekia sumažinti būsto deficitą šalyje ir suteikti geresnes gyventojų gyvenimo sąlygas.

  Jei atitiksite reikalavimus, būtinai ieškokite daugiau informacijos apie programą ir pasinaudokite proga laimėti savo namus.

Scroll to Top