Kaip žaisti su sultimis

Kaip žaisti su sultimis

Ar jūs kada nors galvojote apie modeliavimo žaidimą naudojant sultis? Tai smagi ir kūrybinga veikla, susijusi su vaikais. Sulčių tešla, be natūralios ir saugesnės pasirinkimo nei industrializuota žaidimų tešla, taip pat gali turėti skanų kvapą. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio gaminti šią naminę tešlą. Nagi!

būtinos medžiagos:

 • 2 puodeliai kviečių miltų
 • 1 puodelis druskos
 • 1 puodelis vandens
 • 1 šaukštas augalinio aliejaus
 • Jūsų pirmenybės miltelių sultys
 • Maisto dažai (neprivaloma)

žingsnis po žingsnio:

 1. Dideliame dubenyje sumaišykite kvietinius miltus ir druską.
 2. Įpilkite vandens palaipsniui, gerai maišydami, kol jis gaus vienalytę masę
 3. Įpilkite augalinio aliejaus ir maišykite, kol tešla bus minkšta ir iš rankų.
 4. Padalinkite tešlą į lygias dalis pagal norimų spalvų kiekį.
 5. Kiekvienoje tešlos dalyje, jei norite, įpilkite miltelių sulčių ir maisto dažų. Gerai susimaišykite, kol gausite norimą spalvą.
 6. Dabar tiesiog paleiskite vaizduotę ir pradėkite modeliuoti tešlą!
 7. Šią naminę tešlą galima laikyti sandariai uždaromuose puoduose, kad vėl būtų naudojamas. Tai taip pat gali būti puikus suvenyrų pasirinkimas vaikų vakarėliuose, tiesiog apsivilkite atskirus puodus ir papuoškite spalvingomis juostomis.

  patarimas: Kad žaidimas būtų dar įdomesnis, galite sukurti įvairias žaidimo tešlos faktūras, pavyzdžiui, gaminti rutulius, juosteles ar net pridėti blizgučius.

  Dabar, kai išmokote žaisti su sultimis, skambinti vaikams ir linksmintis kartu! Ši veikla skatina kūrybiškumą, motorinį koordinaciją ir taip pat suteikia šeimos linksmybių akimirkas.

  Nuorodos:
  https://www.example.com