Užrakintas mobilusis, ką daryti

Ką daryti, kai telefonas užrakinamas?

Turėti užrakintą mobilųjį telefoną gali būti labai nelinksma, ypač kai jums reikia jį naudoti skubiai. Laimei, yra keletas sprendimų, kuriuos galite pabandyti išspręsti šią problemą. Šiame straipsnyje mes ištirsime keletą galimybių atrakinti jūsų telefoną, kai jis bus užrakintas.

iš naujo paleiskite telefoną

Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos galite išbandyti, kai telefonas užrakinamas, jį paleido iš naujo. Paspauskite ir palaikykite posūkio mygtuką keletą sekundžių, kol telefonas pakabs. Tada dar kartą įjunkite ir įsitikinkite, kad problema buvo išspręsta.

Nuimkite akumuliatorių (jei įmanoma)

Jei jūsų telefone yra nuimama baterija, galite pabandyti jį pašalinti kelias sekundes ir tada vėl sudėti. Tai gali padėti iš naujo paleisti sistemą ir išspręsti fiksavimą.

Išvalykite talpyklos atmintį

Kita parinktis yra išvalyti jūsų telefono talpyklos atmintį. Tai galima padaryti pasiekiant sistemos nustatymus ir ieškant parinkties „saugykla“ arba „Application Manager“. Pagal šią parinktį turėtumėte rasti parinktį išvalyti talpyklos atmintį. Pasirinkite šią parinktį ir palaukite, kol procesas bus baigtas.

atkurti gamyklos nustatymus

Jei visos aukščiau pateiktos parinktys neišsprendžia problemos, galite apsvarstyti galimybę atkurti savo mobiliojo telefono gamyklos nustatymus. Vis dėlto svarbu atsiminti, kad ši parinktis panaikins visus duomenis iš jūsų telefono, todėl prieš pradėdami kurti atsargines kopijas. Norėdami atkurti gamyklos nustatymus, eikite į sistemos nustatymus ir ieškokite parinkties „Atsarginė kopija ir restauravimas“. Pagal šią parinktį turėtumėte rasti parinktį atkurti gamyklos nustatymus.

Išvada

Kai telefonas užrakinamas, tai gali būti stresinė padėtis, tačiau yra keletas sprendimų, kuriuos galite pabandyti išspręsti problemą. Iš naujo paleiskite telefoną, nuimkite akumuliatorių, išvalykite talpyklos atmintį ir atkurkite gamyklos nustatymus, tai yra keletas variantų, galinčių padėti atrakinti jūsų telefoną. Jei problema išlieka, rekomenduojama susisiekti

Scroll to Top