Kaip bandyti „GTA 5 PC“

Kaip pilotis plokštumą GTA 5 PC

Jei esate atviro pasaulio žaidimų ir veiksmo gerbėjas, tikriausiai žaidėte ar girdėjote apie „Grand Theft Auto V“ (GTA 5). Vienas įdomiausių žaidimo aspektų yra galimybė vairuoti lėktuvus ir išskirtiniu žaidimo žemėlapiu ištirti didžiulį žaidimo žemėlapį. Šiame tinklaraštyje mes išmokysime, kaip bandyti lėktuvą „GTA 5“, skirtą kompiuteriui.

1 žingsnis: Plokštumos suradimas

Prieš pradėdami pilotuoti, žaidime turite rasti lėktuvą. Yra keletas variantų, tokių kaip komerciniai lėktuvai, privatūs purkštukai ir net kariniai lėktuvai. Galite rasti oro uostų lėktuvus, karines bazes ar net sraigtasparnius, išsibarsčiusius žemėlapyje.

2 veiksmas: įvesti plokštumą

Suradę lėktuvą, turite į ją patekti. Priežiūrėkite į plokštumos duris ir paspauskite mygtuką, nurodytą ekrane, kad patektumėte. Priklausomai nuo plokštumos tipo, prieš įeinant gali reikėti atidaryti duris.

3 žingsnis: duoda

Dabar, kai esate lėktuve, laikas pakilti. Tam reikia padidinti variklių galią. Klaviatūroje paspauskite mygtuką „W“, kad įsibėgėtumėte. Didėjant greičiui, plokštuma pradės judėti į priekį.

Norėdami išlipti, turite pakreipti lėktuvą aukštyn. Naudokite rodyklės klavišus aukštyn arba paspauskite mygtuką „S“, kad pakreiptumėte plokštumos nosį aukštyn. Tęskite pagreitį, kol lėktuvas bus ore.

4 žingsnis: Skrydžio valdikliai

Kartą ore galite valdyti plokštumą naudodami skrydžio valdiklius. Norėdami valdyti plokštumos aukštį, naudokite rodyklės klavišus aukštyn ir žemyn. Norėdami valdyti plokštumos vairavimą, naudokite kairę ir dešinę rodyklių klavišus.

Be to, jūs galite naudoti pelę plokštumos judėjimui valdyti. Perkelkite pelę aukštyn ir žemyn, kad valdytumėte aukštį ir perkeltumėte pelę į kairę ir dešinę, kad galėtumėte valdyti kryptį.

5 žingsnis: paspaudimas

Kai pasiruošę nusileisti, raskite tinkamą vietą, tokią kaip oro uostas ar nusileidimo trasa. Sumažinkite plokštumos greitį paspausdami mygtuką „S“ arba naudodami stabdį. Pakreipkite plokštumos nosį žemyn, paspausdami rodyklės mygtuką žemyn arba perkeldami pelę žemyn.

Kai jis yra arti žemės, dar labiau sumažinkite greitį ir sulyginkite plokštumą su nusileidimo taku. Stenkitės švelniai nusileisti, vengiant susidūrimų ar staigaus nusileidimo.

Išvada

„GTA 5 PC“ lėktuvo užuomazgos gali būti jaudinanti ir smagi patirtis. Atlikdami aukščiau pateiktus veiksmus, būsite pasirengę ištirti žaidimo dangų ir atlikti nuostabius manevrus. Nepamirškite treniruotis ir linksmintis vairuodami žaidime esančius lėktuvus.

Scroll to Top