Kaip gaminti kavos alkoholinius gėrimus

Kaip pasigaminti kavos likerio

Ar esate kavos gerbėjas ir ar norėtumėte išbandyti ką nors kita? O kaip išmokti gaminti namuose kavos likerį? Šiame straipsnyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio, kaip paruošti šį skanų gėrimą. Nagi!

būtini ingredientai:

  • 500 ml filtruoto vandens
  • 200 g cukraus
  • 50 g tirpios kavos
  • 200 ml degtinės
  • 1 šaukštas vanilės esmė

žingsnis po žingsnio:

1 žingsnis: cukraus sirupo paruošimas

Keptuvėje įpilkite filtruoto vandens ir cukraus. Atneškite į vidutinę ugnį ir maišykite, kol cukrus visiškai ištirps. Leiskite sirupui atvėsti.

2 žingsnis: Kavos paruošimas

puodelyje ištirpinkite tirpią kavą šiek tiek karšto vandens. Gerai išmaišykite, kol nebebus gabalėlių.

3 žingsnis: ingredientų sumaišymas

stikliniame indelyje ar konteineryje įpilkite cukraus sirupo, ištirpintos tirpios kavos, degtinės ir vanilės esencijos. Gerai sumaišykite visus ingredientus iki vienalyčio mišinio.

4 žingsnis: skysčio saugojimas

Perduokite mišinį į stiklinį buteliuką su hermetišku dangčiu. Tegul likeris ilsisi vėsioje, tamsioje vietoje mažiausiai 15 dienų, kad skoniai išsivystys.

5 žingsnis: Kavos likerio patiekimas

Kavos skysčiai gali būti patiekiami grynai, su ledu arba naudojamas kaip kokteilių ir desertų ingredientas. Pabandykite pridėti ją prie savo kavos ypatingu prisilietimu.

Dabar, kai išmokote gaminti kavos likerį, mėgaukitės nustebindami savo draugus ir šeimos narius šiuo skaniu naminiu gėrimu. Nepamirškite vartoti saikingai ir mėgaukitės malonumo ir atsipalaidavimo akimirkomis.

geras apetitas!

Scroll to Top