Kaip ištirpinti stabilią sąjungą

Kaip padaryti stabilų sąjungos tirpimą

Stabilios sąjungos likvidavimas yra teisinis procesas, kuris įvyksta, kai pora nusprendžia oficialiai uždaryti savo sambūvį. Šiame tinklaraštyje nagrinėsime veiksmus, reikalingus stabilios sąjungos likvidavimui, taip pat šiame procese susijusių elementų.

Kas yra stabili sąjunga?

Stabili sąjunga yra šeimos konstitucijos forma, kurią pripažino Brazilijos įstatymai. Tai įvyksta, kai pora gyvena ilgalaikiuose, viešuose ryšiuose su šeimos sudarymo tikslu, nereikia civilinės santuokos.

Žingsniai į stabilų sąjungos ištirpimą

 1. Pokalbis tarp dalių: Pirmasis žingsnis yra atviras poros pokalbis, nuspręstas dėl stabilios sąjungos ištirpimo. Svarbu, kad abu atitiktų šį sprendimą.
 2. Dokumentacija: Būtina surinkti dokumentus, įrodančius stabilios sąjungos egzistavimą, pavyzdžiui, bendros sąskaitos, gyvenimo sutartys, nuotraukos, be kita ko.
 3. Teisinė pagalba: kreiptis į šeimos teisės advokatą, kad padėtų ištirpimo procesui.
 4. Draugiškas susitarimas: Jei pora atitinka likvidavimo sąlygas, įmanoma sudaryti draugišką susitarimą, apibrėžti tokius klausimus kaip turtas dalijimasis, alimentai ir vaiko globa, jei tokių yra. Li>
 5. Notaro registras: Notare turi būti užregistruotas stabilus sąjungos likvidavimo susitarimas, kad būtų teisinis.
 6. Prekių skyrius: Jei tarp šalių nėra susitarimo, prekių skyrius bus vykdomas pagal Civilinio kodekso nustatytas taisykles.
 7. tarpininkas ar teisėjas: Nesutarimų atvejais įmanoma kreiptis į tarpininką arba, jei reikia, pateikti ieškinį išspręsti neapmokėtus klausimus.
 8. Elementai, susiję su stabilios sąjungos ištirpimu

  Stabilus sąjungos likvidavimas apima įvairius teisinius ir procedūrinius elementus. Kai kurie iš šių elementų yra:
  elementas
  Aprašymas
  Dokumentacija

  Dokumentų susitikimas, įrodantis stabilios sąjungos egzistavimą.


  Draugiškas susitarimas

  Sutrikimo terminų apibrėžimas sutariant.


  Registras biure

  Notaro nutraukimo susitarimo registracija turėti teisinį pagrįstumą.


  prekių skyrius

  Dalijimasis prekėmis, įgytomis stabilios sąjungos metu.


  tarpininkas ar teisėjas

  kreiptis į tarpininką arba pateikti ieškinį nesutarimų atvejais.


  Stabilios sąjungos nutraukimas gali būti sudėtingas procesas, tačiau padedant specializuotiems specialistams ir šalių dialogui, šią procedūrą galima atlikti tyliai ir sąžiningai.

  Tikimės, kad šis tinklaraštis paaiškino jūsų klausimus, kaip ištirpinti stabilią sąjungą. Visada nepamirškite ieškoti teisinių patarimų, kad užtikrintumėte, jog visos jūsų teisės bus išsaugotos.

Scroll to Top