Kaip naudoti bandanas kakle

Kaip naudoti bandanas kakle

Bandanas yra universalūs ir stilingi aksesuarai, kuriuos galima naudoti įvairiais būdais. Vienas iš populiariausių būdų juos naudoti yra ant kaklo, jūsų išvaizda prideda asmenybės ir žavesio. Šiame straipsnyje mes parodysime įvairius būdus, kaip dėvėti bandanas aplink kaklą ir kaip jas derinti su skirtingais drabužių stiliais.

1. Bandana kaip šalikas

Vienas paprasčiausių ir klasikinių būdų dėvėti bandaną kakle yra tarsi nosinė. Sulenkite bandaną trikampyje ir susukite jį ant kaklo, surišdami galus priekyje arba šone. Tai elegantiškas ir nesenstantis pasirinkimas, kuris gerai tinka marškinėliams, palaidinėms ir net suknelėms.

2. Bandana kaip chokeris

Jei norite pridėti modernesnį prisilietimą prie savo išvaizdos, pabandykite naudoti bandaną kaip chokerį. Sulenkite bandaną trikampyje ir susukite jį aplink kaklą, surišdami galus gale. Ši parinktis puikiai tinka su pagrindiniais T -SHIRT, Aukštos apykaklės palaidinės ir dar labiau kasdienės suknelės.

3. Bandana kaip takelis

Kitas būdas naudoti bandaną ant kaklo yra tarsi takelis. Sulenkite bandaną stačiakampyje ir susukite jį ant kaklo, surišdami galus gale arba šone. Ši parinktis puikiai tinka suteikti „boho“ prisilietimą prie jūsų išvaizdos ir gerai tinka palaidoms palaidinėms, antspauduotoms suknelėms ir net bikiniams.

4. Bandana kaip plaukų aksesuaras

Be to, kad naudojate bandaną aplink kaklą, taip pat galite naudoti jį kaip plaukų aksesuarą. Sulenkite bandaną trikampyje ir suriškite jį aplink plaukus, palikdami galus laisvas arba paslėpdami juos. Ši parinktis puikiai tinka suteikti retro ir smagiai prisiliesti prie jūsų šukuosenos.

5. Bandana kaip apyrankė

Jei norite dar daugiau diegti naujoves, pabandykite naudoti „Bandana“ kaip apyrankę. Sulenkite bandaną stačiakampyje ir susukite jį aplink riešą, surišdami galus. Ši parinktis puikiai tinka jūsų išvaizdai pridėti spalvų ir stiliaus.

Trumpai tariant, bandanos yra universalūs priedai, kuriuos galima naudoti įvairiais būdais kakle. Nesvarbu, ar tai šalikas, skandalas, juostelės, plaukų aksesuaras ar apyrankė, jie prideda jūsų išvaizdos stiliaus ir asmenybės prisilietimą. Išbandykite įvairius „Bandanas“ naudojimo būdus ir sužinokite, kuris žmogus tinka jūsų stiliui!

Scroll to Top