Kaip naudoti juostą užrašų knygelėje

Kaip naudoti juostą nešiojamoje knygoje

Jei ieškote būdų, kaip naudoti juostą savo nešiojamajame kompiuteryje, atėjote į reikiamą vietą! Šiame tinklaraštyje mes išnagrinėsime įvairius metodus ir patarimus, kaip maksimaliai išnaudoti jūsų nešiojamųjų kompiuterių juostą.

1. Žinant nešiojamojo kompiuterio juostą

Nešiojamųjų kompiuterių juosta, dar vadinama „Taskbar“, yra sritis ekrano apačioje, kurioje galite greitai pasiekti operacinės sistemos programas, programas ir funkcijas. Paprastai jame yra meniu Pradėjimas, programos piktogramos ir sistemos dėklas.

2. Suasmeninti nešiojamųjų kompiuterių juostą

Vienas geriausių dalykų, susijusių su nešiojamųjų kompiuterių juosta, yra tai, kad galite ją pritaikyti pagal savo nuostatas. Štai keletas būdų tai padaryti:

 • Pridėti arba pašalinti piktogramas: dešinėje -spustelėkite juostą ir pasirinkite „Nustatymai“. Iš ten galite pasirinkti, kurias piktogramas norite rodyti ar paslėpti.
 • Perkelkite juostą: jei norite, kad juosta būtų kitoje padėtyje, tiesiog spustelėkite kairiuoju pelės mygtuku tuščioje juostos srityje ir vilkite ją į norimą vietą.
 • Pakeiskite dydį: dešinėje -spustelėkite juostoje ir eikite į „Nustatymai“. Tada galite pakoreguoti juostos aukštį pagal savo nuostatas.

3. Naudojant daugiafunkcinę juostą

Nešiojamųjų kompiuterių juosta yra naudingas įrankis palengvinant daugiafunkcinius užduotis. Čia yra keletas būdų, kaip maksimaliai išnaudoti:

 1. Alternatyvios programos: spustelėkite norimą juostos programos piktogramą, kad greitai pakeistumėte atviras programas.
 2. Prieiga prie fiksuotų programų: Norėdami greitai pasiekti greitą prieigą, galite taisyti programas, dažnai naudojamas juostoje. Tiesiog teisingai -spustelėkite programos piktogramą ir pasirinkite „Pataisykite užduočių juostą“.
 3. Peržiūrėti „Open Windows“: perduokite pelės žymeklį per programos piktogramą juostoje, kad pamatytumėte visus šios programos atidarytus „Windows“ ir pasirinkite, kurį norite pasiekti.
 4. 4. Papildomi patarimai

  Čia yra keletas papildomų patarimų, kaip kuo geriau išnaudoti nešiojamųjų kompiuterių juostą:

  • Naudokite klaviatūros nuorodas: daugelyje programų yra klavišų sparčiosios klavišai, kurie gali būti naudojami atidaryti ar perjungti „Windows“. Susipažinkite su šiais nuorodomis, kad sutaupytumėte laiko.
  • Organizuokite piktogramas: vilkite ir atleiskite juostos piktogramas, kad organizuotumėte jas taip, kaip jums labiau patinka.
  • Naudokite paiešką: nešiojamojo kompiuterio juostoje paprastai yra integruotas paieškos laukelis. Naudokite jį greitai rasti failus, programas ar nustatymus.

  Tikimės, kad šis tinklaraštis buvo naudingas išmokti naudoti juostą jūsų nešiojamojo kompiuterio knygoje. Pasinaudokite šiuo įrankiu, kad pagerintumėte savo produktyvumą ir palengvintumėte kasdienes užduotis!

Scroll to Top