Kaip naudoti „Depi Roll“

Kaip naudoti DEPI ritinėlį

„Depi Roll“ yra prekės ženklas, žinomas dėl savo plaukų šalinimo produktų, siūlančių praktiškumą ir efektyvumą plaukų šalinimui. Šiame tinklaraštyje mes išmokysime jus, kaip teisingai naudoti „Depi Roll“ produktus, kad gautume geriausius rezultatus. Patikrinkite!

žingsnis po žingsnio naudoti DEPI Roll

1. Pasirinkite tinkamą produktą: „Depi Roll“ siūlo įvairius plaukų šalinimo produktus, tokius kaip karščio vaškai, šalti vaškai, depiliaciniai kremai ir paruošti -naudoti. Pasirinkite produktą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir pageidavimus.

2. Paruoškite odą: Prieš tepdami bet kokį DEPI ritinio produktą, svarbu paruošti odą. Įsitikinkite, kad nuskusta plotas yra švarus ir sausas. Jei reikia, atlikite minkštą šveitimą, kad pašalintumėte negyvas ląsteles ir palengvintumėte plaukų pašalinimą.

3. Įkaitinkite vašką (jei reikia): Jei pasirinkote naudoti karštą vašką iš „Depi Roll“, vykdykite produkto instrukcijas, kad jis teisingai sušildytų. Vandens vonioje naudokite vašką būdingą šildytuvą ar šilumą, visada gerbdami gamintojo gaires.

4. Taikykite produktą: naudodamiesi mentele arba paruoštu -naudodamiesi lapu, tepkite produktą plaukų augimui, sudarydami ploną ir vienodą sluoksnį. Venkite labai storo sluoksnio, nes tai gali būti sunku pašalinti.

5. Nuimkite plaukus: palaukite kelias sekundes taip, kad „Depi Roll“ produktas pridėtų prie plaukų. Tada viena ranka laikykite odą, o kita – greitai ištraukite produktą priešingai nei plaukų augimas. Darykite tai tvirtai, bet nesukeldami skausmo ar per didelio diskomforto.

6. Drėkinkite odą: Po plaukų pašalinimo svarbu sudrėkinti odą, kad būtų galima nuraminti galimą dirginimą ir išlaikyti regioną minkštą ir lygų. Naudokite kremą po depiliacinio arba „Depi“ ritinio drėkinamąjį aliejų, švelniai masažuodami nusiskuto plotą.

papildomi patarimai

– Prieš naudodamiesi bet kokiu DEPI ritininiu produktu, atlikite jautrumo testą nedidelėje odos plote. Palaukite kelias valandas ir įsitikinkite, kad įvyksta bet kokia alerginė reakcija.

– Visada vykdykite instrukcijas, skirtas naudoti produkto pakuotėje. Kiekvienas „DEPI Roll“ produktas gali turėti konkrečių rekomendacijų.

– Venkite saulės ekspozicijos iškart po plaukų pašalinimo, nes oda gali būti jautresnė ir linkusi į dėmeles.

– Jei turite klausimų apie kokio nors „DEPI Roll“ produkto naudojimą, pasitarkite su profesionalu, specializuojamu estetikoje ar dermatologijoje.

 1. Tinkamas produktas
 2. Odos paruošimas
 3. Vaško šildymas
 4. Produkto programa
 5. Plaukų pašalinimas
 6. Odos hidratacija 7. produktas
  Aprašymas
  Karštas vaškas

  vaškas, kurį reikia pašildyti prieš pritaikant


  šaltas vaškas

  paruoštas naudoti vašką, nereikia šildymo


  depiliacinis kremas

  kremas, kuris ištirpina plaukus, nereikia jų traukti


  paruošti lapai naudojimui

  lapai su vašku jau teptu


  Dabar, kai žinote, kaip teisingai naudoti „Depi Roll“, išbandykite produktus ir mėgaukitės praktiniu bei efektyviu plaukų šalinimu. Nepamirškite vykdyti instrukcijų ir pasirūpinti savo oda prieš ir po procedūros. Turėkite patogų plaukų pašalinimą ir gaukite ilgalaikius rezultatus!

Scroll to Top