Kaip naudoti gelio akių kontūro pieštuką

Kaip naudoti gelio akių pieštuką: patarimai ir triukai

Gelio akių pieštukas yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti ryškų ir ilgalaikį vaizdą. Dėl kreminės tekstūros ir intensyvios pigmentacijos jis siūlo didesnį tikslumą ir kontrolę. Šiame straipsnyje mes pasidalysime patarimais ir gudrybėmis, kaip įvaldyti gelio akių kontūro pieštuką ir gauti puikų rezultatą.

Pasirinkite tinkamą gelio akių kontūro pieštuką

Prieš pradėdami, svarbu pasirinkti kokybišką gelio akių kontūro pieštuką. Ieškokite žinomų ir patikimų prekės ženklų, siūlančių gerą pigmentaciją ir minkštą tekstūrą. Be to, įsitikinkite, kad produktas aprūpintas tinkamu aplikatoriaus šepetėliu, nes tai palengvins taikymo procesą.

paruoškite akis

Prieš tepdami gelio akių kontūro pieštuką, būtina paruošti akis. Įsitikinkite, kad plotas yra švarus ir sausas, pašalindami ankstesnius makiažo likučius. Jei paprastai naudojate akiai pradmenis, pritaikykite jį prieš akių kontūro pieštuką, kad užtikrintumėte didesnį fiksavimą ir ilgaamžiškumą.

teisingai naudokite teptuką

Kai gelinio akių pieštukas yra rankoje, laikas tinkamai naudoti šepetį. Paimkite nedidelį kiekį produkto šepetėlio gale ir nuimkite perteklių, kad išvengtumėte dėmių. Pradėkite pritaikydami akių pieštuką kuo arčiau blakstienų linijos, padarydami mažus smūgius arba ištisinę liniją, remiantis norimu efektu.

Išbandykite skirtingus stilius

Gelio akių pieštukas siūlo neįtikėtiną universalumą, leidžiantį sukurti skirtingus stilius ir išvaizdą. Galite pasirinkti ploną ir diskretišką funkciją, kad galėtumėte natūralesnę išvaizdą, arba išdrįsti su storesne ir dramatiškesne ypatybe ypatingai progai. Taip pat galite pabandyti padaryti apteptą kačiuko ar dūminį efektą, naudodami nuožulnų šepetėlį ar minkštą šerių šepetėlį.

apdaila su blakstienų kauke

Norėdami užbaigti išvaizdą, būtinai tepkite blakstienų kaukę. Kaukė padės suteikti tūrį ir prailgins blakstienas, dar labiau padidindama gelio akių pieštuko poveikį. Pasirinkite kokybišką blakstienų kaukę ir atsargiai tepkite, venkite dėmių.

teisingai pašalinti

Pasinaudojus savo išvaizda su gelio akių kontūro pieštuku, svarbu teisingai pašalinti makiažą. Naudokite specifinį akių makiažo valiklį ir atlikite švelnius judesius, neišbandydami srities. Prieš miegą, būtinai nuimkite akių pieštuką, kad išvengtumėte dirginimo ir infekcijų.

Dabar, kai žinote keletą patarimų ir gudrybių, kaip naudoti gelio akių kontūro pieštuką, laikas jį įgyvendinti ir ištirti visą šio produkto potencialą. Nepamirškite treniruotis ir išbandyti įvairius metodus, kol rasite jums tinkamiausią stilių. Smagiai ir roko naudodamiesi tobulu kontūru!

Scroll to Top