Kaip pasigaminti jilo ir nesikišti

Kaip padaryti džiilą ir nesikišti

Jiló yra labai prieštaringai vertinama daržovė, kurią vieni myli, o kitų nekenčia. Daugelis žmonių vengia jo vartoti dėl būdingo kartaus skonio. Tačiau naudojant keletą paprastų metodų, „Jilo“ galima paruošti skaniai, nebūdamas kartaus. Šiame straipsnyje mes pasidalysime keliais patarimais, kaip kuo geriau išnaudoti šį maistingą maistą.

jiló

pasirinkimas

Norint užkirsti kelią Jiló, svarbu pasirinkti šviežius ir subrendusius vaisius. Pasirinkite tvirtą „Jilós“, ryškiai žalią ir be tamsių vietų. Venkite labai didelių jilós, nes jie paprastai būna kartūs.

Kartumo pašalinimas

Yra keletas metodų, kurie gali būti naudojami siekiant sumažinti Jiló kartumą. Vienas iš jų yra supjaustyti „Jilo“ griežinėliais ir mirkyti druskingame vandenyje maždaug 30 minučių. Tada gerai nuplaukite. Ši technika padeda pašalinti dalį kartumo.

Kitas variantas yra perpjauti „Jiló“ per pusę ir nuimti sėklas. Sėklos yra atsakingos už didelę kartumą, todėl jas pašalinus galutinį skonį gali būti skirtumas.

ruošimas jiló

Pašalinus kartumą, Jiló yra pasirengusi būti pasirengusi. Vienas variantas yra pakepinti jį su kitais ingredientais, tokiais kaip svogūnai, česnakai ir pomidorai. Šie prieskoniai padeda subalansuoti skonį ir padaryti „Jiló“ skanesnį.

Kitas būdas paruošti Jilo yra žiūrėti jį į orkaitę. Supjaustykite jį griežinėliais, pagardinkite alyvuogių aliejumi, druska ir pipirais ir kepkite įkaitintą iki 200 ° C maždaug 20 minučių, per pusę laiko pasisukdami. Skrudinta „Jiló“ turi minkštesnį ir mažiau kartaus skonio.

receptai su jiló

Be aukščiau paminėtų paruošimo parinkčių, Jiló gali būti naudojama įvairiuose receptuose. Vienas iš jų yra marinuotas „Jiló“, kuris gali būti patiekiamas kaip užkandis ar sekti. Tiesiog supjaustykite „Jiló“ plonomis griežinėliais, įdėkite į sterilų stiklinį indelį, įpilkite acto, druskos, cukraus ir prieskonių pagal skonį ir leiskite keletą dienų stovėti šaldytuve prieš vartojant.

Kitas variantas yra įdarytas jiló. Perpjaukite „Jiló“ per pusę, nuimkite sėklas, daiktus su maltos jautienos, sūrio ir prieskonių mišiniu ir kepkite kepti. Tai yra kitoks ir skanus būdas mėgautis Jiló.

Išvada

Jiló gali būti labai skanus maistas, kai teisingai paruošus. Remdamiesi šiame straipsnyje paminėtiems patarimams, galite mėgautis skaniais patiekalais su Jiló, nesijaudindami dėl kartumo. Išbandykite įvairius būdus, kaip ruoštis ir atrasti naujų būdų, kaip įtraukti Jiló į savo racioną.

Scroll to Top