Kaip pasigaminti mažai angliavandenių žemės riešutų pastos

Kaip pasigaminti mažai angliavandenių žemės riešutų pastos

Žemės riešutų pasta yra skani ir sveika galimybė įtraukti į dietą, ypač tiems, kurie laikosi mažai angliavandenių turinčio dietos. Žemės riešutų pastas yra ne tik turtingas gerų baltymų ir riebalų, bet ir puikus energijos šaltinis.

žemės riešutų pastos pranašumai

Žemės riešutų pasta turi keletą naudos sveikatai, ypač kai vartojama vidutiniškai. Kai kurie pagrindiniai privalumai yra šie:

 1. Baltymų šaltinis: Žemės riešutų pasta yra puikus augalinių baltymų šaltinis, kuris yra puikus pasirinkimas vegetarams ir veganams.
 2. Gerų riebalų šaltinis: Žemės riešutuose gausu mononesočiųjų ir polinesočiųjų riebalų, kurie yra naudingi širdžiai ir padeda sumažinti blogą cholesterolį.
 3. Vitaminų ir mineralų šaltinis: žemės riešutų pastoje yra B -kompleksinių vitaminų, vitamino E, magnio, kalio ir kitų būtinų maistinių medžiagų.
 4. Pagalba svorio metimas: Dėl didelio baltymų ir sveikų riebalų kiekio žemės riešutų sviestas gali padėti padidinti sotumą ir kontroliuoti apetitą.
 5. mažai angliavandenių žemės riešutų pastos pajamos

  Dabar, kai žinome žemės riešutų sviesto pranašumus, išmokkime gaminti mažai angliavandenių versiją, nepridedant cukraus. Peržiūrėkite receptą:

  1. Ingredientai:
   • 2 puodeliai be odos žemės riešutų;
   • 1 šaukštas kokosų aliejaus;
   • 1 arbatinukas natūralaus saldiklio (neprivaloma);
   • žiupsnelis druskos.
  2. Pasiruošimas:
   • Virtuvės kombaine įpilkite skrudintų žemės riešutų ir keletą minučių apdorokite, kol kreminė konsistencija.
   • Įpilkite kokosų aliejaus, saldiklio (jei norite) ir druskos. Proceso dar kartą, kol visi ingredientai bus gerai sumaišyti.
   • Žemės riešutų sviesto perkelkite į dangčio stiklinį stiklainį ir laikykite šaldytuve.

   Dabar turite skanią mažai angliavandenių žemės riešutų pastą, kurią galite įtraukti į savo patiekalus. Jis gali būti vartojamas grynai, pridedamas prie kokteilių, kokteilių, pyragų receptų ir net kaip vaisių aprėptis.

   Išvada

   Žemos angliavandenių žemės riešutų pasta yra sveika ir skani galimybė įtraukti į dietą. Be to, kad gausu maistinių medžiagų, jis gali padėti numesti svorio ir suteikti kokybiškos energijos. Išbandykite šį receptą ir mėgaukitės visais šio universalaus maisto pranašumais!

Scroll to Top