Kaip pasigaminti sūrio pastelinę

Kaip pasigaminti sūrio pastelinę

Įvadas

Sūrio pastelinė yra skanus užkandžių variantas, kuris visiems džiugina. Su traškia mase ir kreminiu užpildu sunku atsispirti tam subtilumui. Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio mokysime, kaip pasigaminti skanaus sūrio pastelinės.

ingredientai

  • Pastelinė masė
  • Muçarela sūris
  • Kepti aliejus
  • Sal pagal skonį

paruošimo režimas

1 žingsnis: Masės paruošimas

Atidarykite konditerijos tešlą ant švaraus, lygaus paviršiaus. Naudokite makaronų volelį, kad jis būtų plonas ir vienodas.

2 žingsnis: tešlos pjaustymas

Atidarydami masę, pasteliniams diskams gaminti naudokite apvalų pjaustytuvą. Jei neturite pjaustytuvo, galite naudoti stiklinę ar dubenį kaip formą.

3 žingsnis: pyrago užpildymas

Įdėkite kiekvieno tešlos disko centre mocarelos sūrio gabaliuką. Sulenkite tešlą per pusę, suformuodami puslankį, ir paspauskite kraštus šakute, kad gerai užsandarintumėte.

4 žingsnis: pastelinė pastelinė

gilioje keptuvėje aliejų įkaitinkite ant vidutinės ugnies. Kai karšta, palaipsniui dedkite pyragus ir kepkite iki auksinės ir traškios. Nuimkite su SCUM ir padėkite ant popierinių rankšluosčių, kad absorbuotumėte alyvos perteklių.

5 žingsnis: Pastelinė pastelinė

Sūrio pastelinė pastelinė yra paruošta patiekti! Pagal jūsų pasirinkimą galite pridėti jį su pipirų padažu, kečupu ar majonezu.

Išvada

gaminti sūrio pastelinę pastelinę namuose yra lengviau, nei atrodo. Turėdami nedaug ingredientų ir šiek tiek įgūdžių, galite bet kuriuo metu paragauti šio malonumo. Išbandykite šį receptą ir nustebinkite rezultatu!

Scroll to Top